anasayfa| hakkımızda| hizmetlerimiz| iletişim| sepet
 
 
 
 

Web hosting, diğer bir adı ile barındırma hizmeti. Web siteleriniz, mail adresleriniz yada anında ulaşmak istediğiniz size özel olarak ayrılmış ve limitlerinizin belirlendiği bir alandır. Peki neden bizi tercih etmelesiniz ? Biz Türkiye 'de RADORE Telekom içerisinde yer alan kendi sanal veri merkezimiz üzerinden hizmet vermekteyiz. Ayrıca yedi gün yirmi dört saat sizlere destek vererekçalışmalarımızı tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet yürütmekteyiz.

Web sitelerinizi çalıştırmak için aşağıdaki seçeneklerden windows hosting yada linux hosting paketlerimizden birini tercih etmelisiniz. Paket seçiminde karar vermekte zorlanıyorsanız 24 saat müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

> windows hosting

Sizler için en iyi şekilde hazırlanan windows web hosting paketlerimiz ile sitelerinizi % 99 uptime garantisi ile host etmekteyiz. Windows server enterprise işletim sistemli sunucularımızda Asp.Net, Php desteklemesi ile beraber MSSQL, Mysql veritabanlarını kullanabilirsiniz.

> linux hosting

Sizler için en iyi şekilde hazırlanan linux web hosting paketlerimiz ile sitelerinizi % 99 uptime garantisi ile host etmekteyiz. Centos 5.x işletim sistemli sunucularımızda Php programlama dilini ve Mysql veritabanlarını kullanabilirsiniz.