MUTLU MÜŞTERİ HATTI :

+90 0216 632 00 39

SUNUCU BARINDIRMA

Sunucularınızı güvenli şartlarda barındıralım, kazançlı çıkmanın keyfini yaşayın.

SUNUCU BARINDIRMA HİZMETİ

HostAvrupa'nın sanal veri merkezi üzerinden sunulan sunucu barındırma (Co-Location) hizmeti, müşterilerimize özel çözümlerle fiyatlandırılmaktadır.

Sunucu barındırma hizmeti, sunucunuzun yüksek erişilebilirlik seviyesi, yedekli altyapı ve fiziksel güvenliği ile sağlanır. Bu hizmetten faydalanan müşterilerimiz, kendi sunucularını istedikleri şekilde yapılandırarak HostAvrupa'nın sanal veri merkezinde en güçlü ve güvenli şekilde barındırabilirler.

Barındırma hizmetini tercih eden müşterilerimiz, kendi özel yazılımlarını ve verilerini yalnızca kendilerinin erişebileceği şekilde oluşturabilirler.

arındırma hizmetlerimiz, Mbps bazında ücretlendirilir. Örneğin, 100, 500, 1000 Mbps veya daha yüksek hızlarla. Bu hizmetten yararlanmak isteyen değerli müşterilerimiz, bizimle iletişime geçerek en uygun çözümleri sunacak müşteri temsilcilerimizden destek alabilirler.

Sizin İçin En İyi Sunucu Barındırma Özellikleri

Bu özellikler tüm sunucu planlarımızda standart olarak gelir. Açık kaynaklı, hızlı ve niş pazarlar aracılığıyla zorunlulukları dinamik olarak genişletebilirsiniz.

Güvenilirlik

Sunucu Barındırma, 99.9% çalışma süresi garantisiyle sistemlerinizin her zaman erişilebilir olmasını sağlar. Güvenilir ve kesintisiz hizmetimizle işletmenizin dijital varlığını koruruz.

Hızlı ve Esnek Yükseltme

İhtiyaçlarınız değiştiğinde, hızlı ve kolay bir şekilde planınızı yükseltme imkanı sunuyoruz. Barındırma hizmeti ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak için esnek çözümler sunuyoruz.

Veri Merkezi Güvenliği

Sunucu Barındırma, en modern güvenlik önlemlerini kullanarak veri merkezlerimizi korur. Fiziksel erişim kontrolleri, güvenlik kameraları ve sıkı izleme sistemleriyle, verilerinizin her zaman güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Uzman Destek

7/24 hizmet veren uzman destek ekibimiz, herhangi bir sorunuzda size yardımcı olmak için burada. Teknik destek talepleriniz anında ve etkili bir şekilde çözülür.

Özel İhtiyaçlara Uyum

Her işletme farklıdır, bu yüzden size özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş barındırma seçenekleri sunuyoruz.

Ekonomik Çözümler

Yüksek kaliteli barındırma hizmetleri sunarken bütçenizi korumak için ekonomik planlar sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun maliyet-etkin çözümlerimizle işletmenizin büyümesine destek oluyoruz.

Bilgi Edinin

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sunucu Barındırma çözümlerimiz hakkında en çok merak edilen sorular ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz

Co-Location, kullanıcıların kendi sunucularını barındırma amacıyla bir veri merkezinin altyapısını kiralama hizmetidir. Bu hizmet sayesinde müşteriler, sunucularını yüksek hızlı internet bağlantısı ve güvenli bir ortamda barındırabilirler.

Veri merkezimizde fiziksel güvenlik, erişim kontrolleri, video izleme ve güvenlik personeli gibi çeşitli önlemler alınmaktadır. Detaylı bilgi için güvenlik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sunucu barındırma hizmetimiz, yüksek bant genişliği, güç yedekliliği, soğutma sistemleri ve 7/24 teknik destek gibi birçok teknik özelliği içerir.

Sunucunuzu bizim veri merkezimize taşımak oldukça kolaydır. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek taşıma süreci hakkında detaylı bilgi alabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Fiyatlandırma, barındırma gereksinimlerinize ve seçtiğiniz hizmet paketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Teknik destek ekibimiz, 7/24 erişilebilir durumdadır ve her türlü sorunuz veya sorununuz için yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Genellikle telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla destek sağlarız. Ayrıca, sorun giderme ve sistem yönetimi gibi konularda da profesyonel hizmetler sunarız.