anasayfa| hakkımızda| hizmetlerimiz| iletişim| sepet
 
 
 
 

2004 Yılında bu sektöre adını yazdırmaya başlayan ekibimiz iki yıl bu şekilde devam ettikten sonra ünvan ve kadro değiştirerek " HostAvrupa İnternet ve Bilgisayar Hizmetleri " ünvanı altında hizmetlerini aksatmadan, daha kaliteli, profesyonel ve konusunda uzman olan ekibimiz tarafından hizmet vermeye devam etmektedir.

Amacımız internet ortamında severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimizi referanslarımızla daha büyük aynı zamanda kaliteli projelere ve çözümlere imza atmaktır.

2004 Yılından itibaren internet sektörde verdiğimiz kaliteli hizmet ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve başarılı işlerimiz ile bu günlere kadar kaliteli bir şekilde çalışmalarımız devam ettirmekteyiz.

2008 Yılında birçok yeniliğe imza atan firmamız 2007 Yılı sonlarına doğru Azerbaycan'daki çözüm ortakları ile varmış olduğu anlaşma gereği Azerbaycan bayisini açmıştır. Türkiye ve Azerbaycan arası ortak çalışmalarımız hızla devam etmekte olup birlikte yeni projeler ile daha kaliteli işlere imza atmayı hedeflemekteyiz.

 

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN BAZI NEDENLER ;

Güvenebilirsiniz : Birlikte çalışmanın en önemli kavramı karşılıklı güvendir. 4 Yıllık geçmişimiz ile bu güveni sizlere güvenle sağlıyoruz.

Bilgili ve Tecrübeliyiz : Genç ve dinamik bir kadro sayesinde yaptığımız işlerimiz hakkında bilgili ve tecrübeliyiz.

Yenilikçi ve Uzmanız : Verdiğimiz hizmetlere yönelik devamlı yeni çıkan teknolojileri takip eder ve o işle ilgili uzman kadromuz tarafından bunları profesyonel bir şekilde uygularız.

 

Saygılarımızla